Flaş Haber :
Hava Durumu
EMEKLİ VALİLİK MEMURU İBRAHİM..
KIZ ÇOCUKLARI JANDARMA OLMAK..
YEREL GÜNDEM
ZABITADAN PİDE VE GRAMAJ DENETİMİ
Yıl boyu işyeri denetimi yapan Zabıta ekipleri, Ramazan ayının gelmesi ile pide ve unlu mamul üreten işyerlerine yönelik denetimlerini artırdı. Ekipler bugün de pide fırınlarına yönelik denetim yaptı.
BELEDİYE KARASİNEKLE MÜCADELEYE..
Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Baharın gelmesiyle birlikte Yaz aylarında oluşabilecek karasineğe karşı üreme alanlarından olan hayvan gübrelerinin döküldüğü..
AŞGIN’DAN ÇOCUKLARA..
Çorum Belediyesi’nin 1. Sınıf Atık Getirme Merkezini gezmeye gelen Başakşehir Koleji öğrencileri, karşılarında Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı görünce hem şaşırdı hem sevindi.
ORTAKÖY CAMİLERİNDE RAMAZAN..
Ramazan ayının ilk teravih namazı bu akşam kılınacak.
MUZAFFER YILDIRIM’DAN DENEYİM..
Oğuzlar’da AYT ve TYT sınavlarına hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine rehberlik amacıyla düzenlenen kariyer ve mesleki bilgilendirme toplantıları kapsamında Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım; 3568 sayılı Serbest..
ULAŞIM İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
Çorum Belediyesi ve İl Emniyet Müdürlüğü yetkililerinin katılımıyla Çorum Belediyesinin ulaşılabilir şehir projeleri ve 2022 yılında yapacağı trafik düzenlemeleri konularında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
OĞUZLAR'DA ŞANS KİMİN KAPISINI..
Oğuzlar TOKİ konut belirleme kuraları çeliyor.
"ALP’E BİR NEFES DE SEN..
Ortaköy İlçesinde SMA1 Hastası minik Alp için kermes düzenlendi.
​Sosyal Tesislerin Çalışma..
Ramazan ayı nedeniyle Çorum Belediyesi’ne ait Sosyal Tesislerin çalışma saatlerinde düzelemeye gidildi.
DOKTORLARIN MUTLU GÜNÜ
Dahiliye Uzmanı Mustafa Bayraktar ile Fizik Tedavi Rehabilitasyon Asistanı Elif Nur Yılmaz dünyaevine girdi. Genç çiftin mutlu gününe Ak Parti MYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum Belediye Başkanı Halil..
SIFIR ATIK SEMİNERİ DEVAM EDİYOR
Çorum Belediyesi, Çevreci Kadeş-Çevreci Kardeş Kulübü olarak Sıfır Atık Projesi'nin uygulanmasına yönelik Hürriyet İlkokulu 1. ve 2. Sınıf ve Mevlana İlkokulu 1.,2.,3.,4. Sınıflara ve Anaokulu öğrenci..
HIRSIZLARA GEÇİT YOK
21 Mart sabahında, gün henüz aydınlığa kavuşmadan evvel saat 05.30 sıralarında iki ayrı işyerinde meydana gelen hırsızlık olayı sonrasında suçlu yakayı ele verdi.
BELEDİYEDEN KULAKSIZ SOKAKTA..
Çorum Belediyesi, şehir içi ulaşımını rahatlatacak yeni yol açma çalışmaları kapsamında kamulaştırma çalışmalarına devam ediyor. Satın alınan ve kamulaştırılan binalar, belediye ekipleri tarafından yıkılıyor.
DOWN SENDROMU FARKINDALIK ETKİNLİĞİ..
Çorum Belediyesi Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, “21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü” sebebiyle Meydan Sosyal Tesislerinde düzenlenen etkinlikte gönüllerince..
GENÇLERDEN HEDİYE GELDİ
Oğuzlar Belediyesi Spor Kulübü oyuncuları Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’a forma hediye etti.
“YALAN SÖYLÜYORSUN,..
Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in zimmetine para geçirmekten Ağır Ceza Mahkemesinde yargılandığı davada berat etmediğini, aksine görevi kötüye..
"ÇANAKKALE'DE DÜNYADA..
Çorum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ali Can Doğan, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı yayımladı.
DURSUN ÖZRÜZGAR HAYATA..
Murat Özrüzgar'ın, Özlem Özrüzgar'ın ve Nuran Avunca'nın kıymetli babaları Dursun Avunca vefat etti. Merhumun cenazesi yarın (17.03.2022) Ulu Camii'de kılınacak öğle namazı sorasında Çiftlik Mezarlığı'nda..
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.