Flaş Haber :
Hava Durumu
Gür’den Kongreye Davet ve..
MHP’de Partililer Bayramlaştı
SİYASET
CHP’NİN KÖYDES ADAYI YILDIZ..
CHP’nin Çorum Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Üyesi Adayı, İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Yıldız Bek olarak belirlendi.
Şoförler Odası Garajda Bayramlaştı
Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odasında bayramlaşma programı, her yıl olduğu gibi yine Kamyoncular Garajında gerçekleştirildi. Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin’in ev sahipliği yaptığı bayramlaşma..
"Biz Davete İcabet Ettik, Ev..
Deva Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Şerafettin Ahıskalı Valiliğin hazırlamış olduğu bayramlaşma programında Deva Partisi'nin görmüş olduğu muameleye tepki gösterdi.
ÇORUM ESNAFI BAKAN BEY’İN..
DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can Çabuk, iftar sonrasına il ve ilçe teşkilatları ile Çorum esnafına ziyaretlerde bulundu. Hayat pahalılığına değinen Çabuk esnafın ve Çorum halkının maddi zorluklar..
"Ramazan Bayramını Hep Birlikte..
AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan “ Ramazan Bayramı“ münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Ceylan, Akçaabat’ta..
AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Akçaabat Kayalar Mahallesi’nde geleneksel hale gelen İftar sofrasında katılarak, vatandaşlarla oruç açtı.
Tahtasız, Ortaköy ve..
Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, beraberindeki parti yöneticileriyle birlikte Ortaköy İlçesine çıkarma yaparak, sivil toplum kuruluşlarını ve esnafı ziyaret etti, vatandaşların sorunları..
Tahtasız’dan Ortaköy Esnaf..
Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, beraberindeki parti yöneticileriyle birlikte Ortaköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre..
DEMOKRASİ VE ADALET OLMADAN EMEĞİN..
Belediye-İş Sendikası Çorum Şube Başkanı Mehmet Şen, yaklaşmakta olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.
MAĞDUR OLAN ÇORUM
İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı gündeme yönelik yazılı bir açıklama yaptı.
GÜR, SUNGURLULU ESNAFLA İFTAR YAPTI
Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür, Sungurlulu esnaf ve sanatkarlar ile iftar programında bir araya geldi.
EŞENÇAY - ESKİKÖY..
Çorum Valiliği ve İl Özel İdaresi tarafından Eskiköy ve Eşençay köylerinin yararlanması amacıyla yapılan tarımsal sulama göletine 5 yıldır su verilemiyor.
AGAH KARAPIÇAK: KİMSE MHP'NİN..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya ile birlikte Ramazan Ayı içerisinde iftar sonrası esnaf ziyaretleri yaparak, vatandaşlarla sohbet etti
CHP 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ..
Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Örgütü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Açılışının 102. Yıldönümü nedeniyle bazı etkinlikler..
"23 NİSAN'I HİÇBİR KİŞİSEL..
İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yayımladı.
ÇORUM PROTOKOLÜ ESNAFLA..
Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür, Çorum protokolü ile Birliğe bağlı İl ve İlçe Oda Başkanları ve Oda Yönetim Kurulu üyelerini iftar yemeğinde bir araya getirdi.
BAYAT ESNAFININ SORUNLARI..
Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, beraberindeki parti yöneticileriyle birlikte Bayat İlçesine çıkarma yaparak, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.
BAYAT ZİRAAT ODASI’NA ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, beraberindeki parti yöneticileriyle birlikte Bayat Ziraat Odası’nı ziyaret ederek Oda Başkanı Mustafa Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre..
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.