Flaş Haber :
Hava Durumu
KANSERE YENİK DÜŞTÜ
Kulu'da Üzerine Yıldırım..
SAĞLIK
CİHANBEYLİ'DE HIRSIZLIK
Ankara'dan kiraladıkları araçla Cihanbeyli’de araçlardan mazot çalan hırsızlık şüphelileri,Cihanbeyli Emniyetinin Sıkı denetim altında yakalanarak gözaltına alındı.
BUĞDAY ALIM FİYATLARI AÇIKLANDI
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, 2013 müdahale alım fiyatının, Anadolu kırmızı sert ekmeklik buğday için ton başına 720 lira olarak belirlendiğini açıkladı.
CİHANBEYLİ'DE..
İçişleri Bakanlığının 2013-2014 yıllarını Emniyet Kemeri ve Hız Kontrol yılı ilan ettiğinden, bu doğrultuda harekete geçen Cihanbeyli Emniyet Müdürlüğü, sürücülere emniyet kemeri takma alışkanlığı..
CİHANBEYLİ'DE YAĞMUR DUASI YAPILDI
Cihanbeyli’de yağışların azalması nedeniyle şehir stadyumda yaklaşık bin kişinin katılımıyla yağmur duası yapıldı.
CİHANBEYLİ..
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Cihanbeyli İlçe Müftülüğü konferans düzenledi. “İslâm’da Aile Mutluluğu” konulu konferansı din hizmetleri uzmanı ve vaize..
KONFERANS DÜZENLENECEK
“Sen Allah’ın Misafirisin” konulu bir konferans düzenlenecek.
AĞAÇLAR AĞLARMI?
TEMMUZ 2012 tarihli gazetemizde başlık üstü manşetten”ÇEVRE YOLUNDAKİ ŞEVLER,KONYA’NIN EN TEMİZ İLÇESİ SEÇİLEN İLÇEMİZDE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YARATIYOR VE İLÇEMİZE..
25 BİN 648 PAKET SİGARA ELE GERİLDİ.
İlçemiz Gölyazı Jandarma Karakolu ekipleri tarafından durdurulan şüpheli araçta yapılan aramada toplam 25 bin 648 paket kaçak sigara ele geçirildi.
ENDURO TUTKUNLARI KUŞÇA'DA..
Hitit Motorsiklet Kulübü tarafından düzenlenen,"TÜRKİYE ENDURO ŞAMPİYONASI"nın 5 nci ayak yarışmaları,İlçemiz Kuşça Kasabası Celil Boğazında yapıldı.
ÖĞRENCİLERE ÇANAKKALE..
İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, “Cihanbeyli okuyor” projesi kapsamında başarılı olan 110 öğrenci,Cihanbeyli Ticaret Borsası katkılarıyla Çanakkale gezisiyle..
PARK AÇILIŞI YAPILDI
Cihanbeyli belediyesi tarafından yaptırılan Abdurreşit İbrahim Efendi parkı açılışı yapıldı.
KABAKCI ÇİFTCİLER..
Hemşehrimiz AK Parti Konya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Mustafa Kabakcı, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
YENİCEOBA MAHALLE OLMAK İSTEMİYOR.
Türkiye'deki çoğu ilçeden daha gelişmiş bir kasaba olan Yeniceoba Kasbası Yerel Yönetimler Yasası çıkarsa mahalle olacak. Toplam 240 işyeri ile Türkiye’nin sayılı kasabası olan Yeniceoba ilçe olmayı..
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.