Flaş Haber :
Hava Durumu
KÜLTÜR - SANAT
TAHTA BASKI YAPMA KURSU AÇILACAK
BELEDİYEDEN ÖDÜLLÜ..
KÜLTÜR - SANAT
11. AKIL OYUNLARINA KAYITLAR DEVAM..
Çorum Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Genç Kadeş’in ortaklaşa düzenlediği ilkokul ve ortaokullar arası 11.Akıl Oyunları Yarışmasına kayıtlar devam ediyor.
BELEDİYE’DEN KADİR..
Çorum Belediyesi ile İl Müftülüğü’nün ortaklaşa düzenleyeceği Kadir Gecesi Özel Programı 27 Nisan Akşamı Akşemseddin Camiinde gerçekleşecek.
BELEDİYEDEN ÇOCUK İFTARI
Çorum Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Velipaşa Hanı’nda çocuk iftarı düzenledi.
SEZAİ KARAKOÇ ANILACAK
Çorum Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında programlar düzenlemeye devam ediyor.
“KENTİMİ TANIYORUM, KENDİMİ..
Çorum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından halkımızın turizm bilinci ve farkındalık oluşumu ile turizmin yaygınlaşmasına katkı sağlamak amacıyla 15-22 Nisan tarihleri arasında 46. Turizm Haftası etkinlikleri..
“DİRİLİŞ VAKTİ” KONFERANSI..
Çorum’da kültür ve sanat hayatının gelişmesine yönelik pek çok etkinliğe imza atan Çorum Belediyesi, önemli kültür-sanat etkinliklerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor.
BELEDİYE’DEN ÇİĞDEM AŞI..
Çorum Belediyesi Kadeş Barış Meydanı’nda Çiğdem aşı ve çocuk oyunları şenliği düzenliyor. Etkinlik 26 Mart Cumartesi saat 11’de başlayacak.
ÇORUM'DAN FİLİSTİN'E..
Filistin’in Kalkilya ketinde artık Türkçe sesler yükseliyor. Çorum Belediyesi ile kardeş şehir protokolü imzalayan Kalkilya Belediyesi Türkçe kursu açtı. Çorum Kültür..
ÇORUM BELEDİYESİ TSM..
Çorum Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu “Bahar Konseri” ile sahne aldı. Şef Atakan Tetik yönetimindeki koro, sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.
GELENEKESL ÇİĞDEM TOPLAMA..
Çorum Belediyesi çiğdem toplama etkinliği düzenledi. Baharın müjdecisi olan çiğdem çiçekleri, Yunus Emre ve Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğrencilerinin katıldığı etkinlikle toplandı. Cumartesi..
BELEDİYE'DEN BAHAR KONSERİ
Çorum Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, 16 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek konserde birbirinden güzel eserleri Çorumlu müzikseverlerin beğenisine sunacak.
İSTİKLAL MARŞININ 101. YILI KUTLANDI
Çorum Belediyesi, İstiklal Marşı’nın kabulünün 101. yıl dönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma günü nedeniyle şiir ve söyleşi etkinliği programı düzenledi. Programa Mehmet Akif..
GENÇLER SANAT MÜZESİ VE..
Çorum Belediyesi Sanat Müzesi ve Galerisi’ne öğrencilerin ziyaretleri devam ediyor.
MİLLİ ŞAİRİN MÜZE EVİNE ANLAMLI..
Çorum Belediyesi’nin Gençlik Merkezlerinde eğitim alan öğrenciler Ankara’nın Altındağ İlçesi’nde bulunan Mehmet Akif Ersoy Müze Evini ziyaret etti.
47 KADIN RESSAMDAN 47 ESER
Çorum Belediyesi “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nedeniyle karma resim sergisi düzenledi. Kadın ressamların hazırladığı eserler, karma sergide buluştu.
İLBER ORTAYLI HİTİT KRALİÇESİ..
8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Hitit Kraliçesi Puduhepa İstanbul’da tanıtıldı. Tarihin en güçlü kadın figürlerinden biri olan Hitit Kraliçesi Puduhepa, Kültür Bakanlığı himayesinde..
ÇORUM BELEDİYESİNE ONUR..
Çorum Belediyesi Sanat Müzesi ve Galerisi, Çağdaş Sanatlar Vakfı (ÇAĞSAV) tarafından kurumsal alanda onur ödülüne layık görüldü. Ödülü, Ankara’da düzenlenen..
YİNE BİRİNCİ OLDU
Sunguroğlu İlkokulu 4/B Sınıfı Öğrencisi Melek AKYOL "İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışmasında" Geçen Sene Olduğu Gibi Bu Sene de Birinci Oldu.
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.