Flaş Haber :
Hava Durumu
BENZİNE ZAM MI GELİYOR?
TKDK DESTEĞİYLE TESİSİNİ AB..
EKONOMİ
ESNAF DAYANIŞMASI İLE HERKES PARA..
Karabacak Mobilya, esnaf dayanışması içinde “para mevsimi”ni başlatıyor. Mobilya sektörünün güçlü isimlerinden ve Çorum’un köklü firması Karabacak Mobilya; Çorum..
BUĞDAYIN FİYATI YÜKSELDİ! EKMEK..
2021’de toplam buğday ithalat miktarının yüzde 86,6’sı Rusya ve Ukrayna'dan yapıldı. Türkiye aynı zamanda, Rusya’dan en fazla tarım ürünü ithal eden ülke olarak dikkat çekiyor.
TKDK’DAN PROJE BAŞVULARI..
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Çorum İl Koordinatörlüğü, IPARD II Programı 11. Başvuru Çağrı İlanı için yapım işi içeren proje başvurularının alınmaya başlandığını bildirdi.
YEPAŞ'TAN ESNAFA MÜJDE!
Esnaf ve sanatkarlar, Yeşilırmak Elektik Perakende Satış A.Ş. (YEPAŞ) ile yapacağı sözleşme ile elektriği 1 yıl süreyle sabit fiyattan tüketebilecek.
İSTİHDAMA 100 BİN DESTEK!
KOSGEB, hızlı destek programı kapsamında, mikro ve küçük işletmelere yeni istihdam edecekleri her bir personel için 100 bin TL destek veriyor. Çorum Belediyesi de Çorum’un bu destekten daha fazla..
İLAÇ FİYATLARINDA ŞOK ARTIŞ!
Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) ilaç fiyatlarında kur artışı yapılacağını duyurdu.
Ev elektroniğine ‘akıl’ geldi
Evlerin vazgeçilmezi buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makineleri ile küçük ev aletleri de akıllanıyor. Birer birer internete bağlanmaya başlayan bu cihazlar, tablet ve cep telefonundan da mobil uygulamayla kontrol edilebiliyor
Dev cazibe paketi ‘Doğu’yu uçuracak
Doğu ve Güneydoğu’yu cazibe merkezi yapacak paketi Başbakan açıkladı. Buna göre bölgeye 4 yılda 140 milyar TL yatırım yapılacak ve 800 bin istihdam sağlanacak. 23 il desteklenecek. Yıldırım, “Terör biterse uçarız” dedi
Enflasyon rakamları açıklandı!
Tüketici fiyatları ağustos ayında yıllık yüzde 8.05 ile beklentinin altında gerçekleşti.
Kabakcı, Almanya'da iş dünyasıyla..
TBMM İdari Amiri ve AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı, MÜSİAD Münih Şubesi Başkanlığı tarafından Almanyanın Münih kentinde düzenlenen toplantıya katıldı
MEVSİMLİK İŞÇİLER UNUTULMADI.
Cihanbeyli Kaymakamlığı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden gelen mevsimlik işçiler için hazırlıklara başladı.
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.