Flaş Haber :
Hava Durumu

Şoförler Odası Garajda Bayramlaştı

04 Mayıs 2022
79 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odasında bayramlaşma programı, her yıl olduğu gibi yine Kamyoncular Garajında gerçekleştirildi. Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin’in ev sahipliği yaptığı bayramlaşma programına şoför ve nakliyeci esnafının ilgisi yoğun oldu.


Ramazan Bayramı'nın, kardeşliğin pekiştiği, dostlukların geliştiği, paylaşmaların arttığı bir bayram olduğunu belirten Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, “Bu bayram birlik beraberlik bayramı, bu bayram hoşgörü bayramı. Rabbim bizleri rahmet ve bereket ayı Ramazan’dan sonra bayrama da kavuşturmayı nasip etti. İnşallah bu bayram birliğimize beraberliğimize, kardeşliğimize, kardeşliğimizin güçlenmesine vesile olur” dedi.ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

Tahsin Şahin, ayrıca, “Bayram vesilesi ile vatanımız için, bayrağımız için şerefimiz için, namusumuz için canlarını feda eden aziz şehitlerimize rahmet diliyorum. Rabbim kendilerinden razı olsun, mekânlarını cennet etsin inşallah. Allah hepimize birlik beraberlik içerisinde böyle coşkulu bayramlar nasip etsin” şeklinde konuştu.
 
Başkanlardan birliktelik mesajı

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası tarafından Kamyoncular Garajında yapılan bayramlaşma programına ÇESOB Başkan Adayı Erdoğan Çerikçi ve kendisine destek veren oda başkanları tam kadro katıldı. Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin’in ev sahipliği yaptığı bayramlaşma programına ÇESOB Başkan Adayı Erdoğan Çerikçi, Mobilyacılar Odası Başkanı Yalçın Kılıç, Marangozlar Odası Başkanı Ömer Latif Akdağ, Lokantacılar Odası Başkanı İsmet Çıtak, Elektrikçiler Odası Başkanı Erol Bozkurt, Kahveciler Odası Başkanı Ahmet Şen, Çilingirciler Odası Başkanı Hasan İlhan, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Cumhur Palabıyık, Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz, Kalaycılar ve Hırdavatçılar Odası Başkanı Sedat Ek ile Zanaatkârlar Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Fındıkçı da katılarak ÇESOB seçimleri öncesi birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

TAHSİN ŞAHİN: OMUZ OMUZAYIZ

Programa ev sahipliği yapan Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, bayramların mesafeleri kısalttığını, küskünleri barıştırdığını ve herkesi bir araya getirdiğini belirterek, gönül gönüle, omuz omuza bir arada olduklarını kaydetti.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.