Flaş Haber :
Hava Durumu

SANDIK GELSİN KARUN GİTSİN

10 Mayıs 2022
69 Haber Okunma   0 Haber Yorum
İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı gündeme dair konular hakkında eleştirel yaklaşımını sürdürmeye ve hükümeti hedef almaya devam ediyor.

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı'nın yapmış olduğu yazılı açıklamada:

"​Türk milleti yoksullukla boğuşurken Akp'nin müjdesine bakın!
Bu müjdeyle 1 milyon TL'lik bir konut için aylık 14 bin 277, 2 milyonluk konut için 28 bin 555 TL taksit ödemek gerekiyor. Bu müjdeden sadece 5 maaşlı bürokratlar, tuzu kurular yani akpli ve akp yandaşları yararlanır.
Her şey binadan, betondan ibaret zanneden bir anlayışla ülkenin ileri gitmesi mümkün değildir. Ama seçimler yaklaştı, hala erken seçim olasılığı yüksektir. Şimdi kur korumalı mevduatla dolar bir miktar tutulmaya çalışılıyor. Ak parti, çok iyi biliyor ki; 2023 Haziran ayına kadar bunu tutmanın imkânı yok. Türkiye, ciddi bir kur şoku yaşayacak gibi görünmekte. Çünkü yapısal hiçbir tedbir alınmıyor.
Diyoruz ki ekmek almakta zorlanıyoruz, diyorlar ki pasta yiyin.
Biz diyoruz suyumuz yok, akp diyor size olimpik yüzme havuzu yapalım.
Eyy Akp; hatırlarsanız Önceleri sâlih bir insan olan Kârun, Allâhʼın bir imtihan olarak ihsân ettiği nîmetleri kendinden bilip şımarınca, dayanıp güvendiği hazineleriyle birlikte yerin dibine gömülerek helâk oldu. Ey akp doymak bilmez hiç bitmeyen bu tamahınızla milletimize sunduğunuz sizler şükredin, dua edin sabır edin açlıkla sınanıyorsunuz diyerek sonunuza geldiniz yeter artık sandık gelsin Karun gitsin."
dedi.
Özsaçmacı açıklamalarına, “İyi ki bilmiyor kalabalıklar. Yağmura bakmayı cam arkasından, İnsandan insana şükür ki fark var. Birine cennetse birine zindan, İyi ki bilmiyor kalabalıklar.” ifadeleriyle son verdi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.