Flaş Haber :
Hava Durumu

Nazik Bulut, Binevler Kavşağı'na yapılan totemi anlamsız buldu

23 Haziran 2022
130 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Çorum Belediye Meclisi Cumhuriyet Halk Partisi Üyesi Nazik Bulut, Binevler Kavşağı’na yapılan lale ve ay yıldızın birleşiminden oluşan totemi anlamsız bulduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Nazik Bulut, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a seslenerek “ Sevgili Başkanım. Binevler kavşağına yaptığınız  bu önemli şaheser için sizi kutluyorum. Yıllarca şehrimizin  bu devasa yatırımdan mahrum bırakılmış olmasının üzüntüsünü yaşıyorum.15 Temmuz da açacağımız bu totem için pardon  önemli yatırım kalemi için tüm halkımızı davet etmişsiniz. Aslında bana sorarsanız Cumhurbaşkanımız davet edilmeliydi bu açılışa” sözleriyle kinayeli bir şekilde eleştirdi.

Bulut, “Bu ekonomik krizde benzin motorin 30 TL iken o kavşaktan kaç araç geçip o totemi fark edecek bilemiyorum. Hakikaten tarih ve turizm yönünden önemli bir  öneme sahip bu şehirde Binevler Kavşağına koyabileceğiniz  geleneksel motif bu ise gerçekten çok üzücü. (bana göre anlamsız olmuş ) Bu görseli kim tasarladıysa o arkadaşı da bu yaratıcılığından dolayı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.