Flaş Haber :
Hava Durumu

Muzaffer Yıldırım, Bosna Hersek'te Teknik İnceleme Gezisine Katıldı

19 Haziran 2022
106 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Türkiye Belediyeler Birliği ve İç Anadolu Belediyeler Birliği tarafından 24 belediye başkanının katılımıyla Bosna Hersek'e gerçekleşen teknik inceleme gezisine Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım da katıldı.

Türkiye Belediyeler Birliği ve İç Anadolu Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen teknik inceleme gezisi ile ilgili Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım şu açıklamalarda bulundu;

"Türkiye Belediyeler Birliği Plan, Bütçe Komisyonu Üyesi olarak katıldığım Bosna Hersek'e düzenlenen teknik inceleme gezisine Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri hemşehrimiz Sayın Salim Çoruk ve Türkiye 'nin farklı ilçelerinden gelen belediye başkanlarımızla katıldık. Bosna Hersek'in Başkenti Saraybosna'da  Büyükelçimiz Sayın Sadık Babür Girgin'e ziyarette bulunduk,Konjıc Belediyesi'nde düzenlenen istişare toplantısında Belediye Başkanımız Sayın Osman Catic ile biraraya geldik, Mostar Başkonsoloslumuza yaptığımız ziyarette Başkonsolosumuz Sayın Yaşar Ergün ile biraraya geldik, Bosna Hersek'in tarihi ve kültürel mekanlarına ziyaretler gerçekleştirdik. Bosna Hersek'in bağımsızlık mücadelesinin önderi Aliya İzzet Begoviç'in kabrine ve Bosna Hersek Savaşı'nda umudun simgesi olan Ilıca Tüneli' ne yaptığımız ziyaretlerde anı defterine duygularımızı aktardık. Ecdad yadigarı Bosna Hersek'e yapılan bu teknik inceleme gezisinden dolayı Türkiye Belediyeler Birliği 'ne teşekkür ederiz, bizim için çok anlamlı ve verimli bir program oldu."

 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.