Flaş Haber :
Hava Durumu

İYİ PARTİ’DEN DEVA PARTİSİ’NE ZİYARET

27 Mayıs 2022
121 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Deva Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can ÇABUK ve Yönetim Kurulunu, İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir ÖZSAÇMACI ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret etti.

Ziyaret esnasında ülkemiz ve şehrimizin mevcut durumu masaya yatırılırken, şehrimizin güncel siyasi gündemi ve vatandaşlarımızın sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Deva Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can ÇABUK, "içinde bulunduğumuz  mevcut siyasi konjüktürde yıllardır halkımız ve Türk siyaseti o kadar kutuplaşmaya dayatıldık ki bunalmamak, isyan etmemek  içten bile değil.Bizler siyasi parti temsilcileri olarak, iyi niyet ve dostluğu sağlamalıyız ki, İktidar Partisinin oluşturduğu Kutuplaşma ve ayrışmadan kurtulup siyasi etik çerçevesinde; Önce şehrimize sonra Ülkemize faydalı olabilelim. Deva Partisi olarak her zaman Ülke menfaatimize ters düşmeyecek siyasi partilere dostluk ve etiklik çerçevesinde kapımız açıktır. Yeter ki halkımızın özlediği, hasretini çektiği; Adaletli ve yararlı hizmetler sunabilelim. Amaç ve hedefimiz bu olduğundan kazanan daima halkımız olacaktır."  dedi.

Deva Partisi İl Başkanı ÇABUK ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri başta İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir ÖZSAÇMACI ve teşkilat üyelerinin kendilerine yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.