Flaş Haber :
Hava Durumu

Belediyenin yaz spor okullarına kayıtlar başlıyor

17 Haziran 2022
129 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Spora ve gençlere önem veren projeleri, hizmetleri hayata geçiren Çorum Belediyesinin yaz spor okulları kayıtları 18-24 Haziran 2022 tarihlerinde alınacak.

Çorum Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği yaz spor okullarında futsal, basketbol, bowling, buz pateni, akıl oyunları gibi 20 farklı kurs yer alıyor.

 

Sporu yaşam biçimi haline getirmek ve gençleri spora yönlendirmek için gençlik ve sporu birleştirici çalışmalar yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Çocuklarımızın, gençlerimizin bedensel ve ruhsal gelişimi için sporu çok önemsiyoruz. Birbirinden güzel kurslarımızda yavrularımız eğleniyor, öğreniyor ve kendilerini geliştiriyor. Aynı zamanda yaz spor okullarımızda gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sağlıklı birer birey olmalarını ve ülkemizin geleceğinde etkin rol oynamalarını amaçlıyoruz” dedi. 18-24 Haziran tarihlerinde kayıtların alınacağını söyleyen Başkan Aşgın, 20 branşta gerçekleşecek yaz spor okullarına tüm öğrencileri davet etti.

Yaz spor okullarına kayıt yaptırmak isteyenler, Buhara Kültür Merkezi, Mevlana Spor Merkezi, Ulukavak Spor Tesisi ve Kale Spor Tesislerinde kayıtlarını yaptırabilecek.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.