Flaş Haber :
Hava Durumu

Babalar gününde “En Baba Kamp” etkinliği

17 Haziran 2022
162 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Çorum Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl ilki yapılan babaların çocuklarıyla beraber katılabildiği “En Baba Kamp” etkinliğinin bu yıl ikincisi yapıyor.

Geçtiğimiz yıl ilki yapılan ve katılanların memnuniyetlerini ifade ederek Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’dan ikincisini talep ettikleri “En Baba Kamp” etkinliği bu yıl tekrardan yapılıyor. 1270 başvuru arasından kura ile belirlenen 50 babanın çocuğuyla katılacağı etkinlik Çatak Tabiat Parkı İçerisinde kamp alanında gerçekleştirilecek. 

Geçen yıl yapılan kampta ısrarlı talep üzerine ikinci kez yapacaklarının sözünü verdiklerini ve bugün sözü yerine getirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Dr. Hali İbrahim Aşgın, “Geçen yıl yaptığımızda ilk kez düzenliyorduk ve bu alanda bir tecrübemiz yoktu. İlk olmasına rağmen çok güzel bir kamp oldu. Yavrularımız ateşin başında sohbet edip, şarkılar söyleyerek eğlendiler, doğanın ve temiz havanın tadına vardılar. Bu yıl daha tecrübeli olarak daha yüksek katılımlı bir kamp etkinliği yapıyoruz. Babalar gününe denk getirmemizin de en büyük amacı; babalara en baba babalar günü hediyesini biz verelim istedik” dedi ve kampa katılan babalar ve çocuklarına gönüllerince eğlenecekleri bir kamp etkinliği geçirmelerini diledi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.