Flaş Haber :
Hava Durumu

BELEDİYE’DEN KADİR GECESİ’NDE KUR’AN ZİYAFETİ

26 Nisan 2022
112 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Çorum Belediyesi ile İl Müftülüğü’nün ortaklaşa düzenleyeceği Kadir Gecesi Özel Programı 27 Nisan Akşamı Akşemseddin Camiinde gerçekleşecek.

Ramazan’ın son günlerini idrak ettiklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, “11 Ayın Sultanı olan Ramazan-ı Şerif’i düzenleyeceğimiz Kadir Gecesi Özel Programı ile yavaş yavaş uğurluyoruz. Kur’an bülbülleri Kadir Gecesinde misafir olacak ve Kur’an-ı Kerim ziyafeti sunacaklar.” dedi.

Başkan Yardımcısı Candan, “Kıraatleriyle gönüllerimize dokunacak olan Antalya Süleymaniye Camii İmam Hatibi Ahmet Sezer, İstanbul Üsküdar Çinili Camii İmam Hatibi Dursun Şahin, Çorum Akşemsettin Camii Müezzin Kayyımı Ferhat Turhanoğlu, Konya Meram Sarraflar Yeraltı Camii İmam Hatibi Mehmet Erarabacı, Antalya Döşemealtı Bilim Üniversitesi Camii İmam Hatibi Muhammed Habib İspirli, Çorum Akşemsettin Camii İmam Hatibi Sefa Kırçı ve İstanbul Bağcılar İstoç Camii İmam Hatibi Sefa Taşkesenlioğlu hocalarımız unutulmaz bir gece yaşatacak. Tüm hemşehrilerimizi 27 Nisan Akşamı Akşemseddin Camiinde gerçekleşecek Kadir Gecesi Özel Programımıza bekliyoruz” diye konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketLig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.