Ana Sayfa > Politika

Sandıkları ‘Evet’ oylarıyla taçlandıracağız
23 Mart 2017
Bu haber 366 kez okundu
AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, 16 Nisan’da yapılacak referandumun daha güçlü bir demokrasi, daha güçlü bir meclis yapısı getireceğini belirterek, “sandıkları ‘Evet’ oylarıyla taçlandıracağız. Ülkemizin geleceğini milletimizin kararı şekillendirecek. Bizler milletimize güveniyoruz” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, 16 Nisan’da yapılacak referandumun daha güçlü bir demokrasi, daha güçlü bir meclis yapısı getireceğini belirterek, “sandıkları ‘Evet’ oylarıyla taçlandıracağız. Ülkemizin geleceğini milletimizin kararı şekillendirecek. Bizler milletimize güveniyoruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Mecitözü İlçesinde ilçe teşkilatı, köy muhtarları ve esnafla bir araya geldi.

Mecitözü ilçe teşkilatı ve muhtarlarla yaptığı istişare toplantısının ardından ilçe esnafı ve halkla sohbet eden Karadağ, ilçe esnafının sıcak ilgisi ile karşılaştı.

16 Nisan’da yapılacak olan ve anayasa değişikliği paketini içeren referandum öncesi niçin “Evet” denmesi gerektiği konusunda halkı bilgilendiren Karadağ, vatandaşın kafasındaki soru işaretlerine de açıklık getirdi.

Yeni sisteme geçiş için Mecitözü halkından destek beklediklerini bildiren Karadağ, Türkiye’nin geleceğinin referandumdan çıkacak karara bağlı olduğunu kaydetti.

Karadağ, “Bu süreç milletimiz ve geleceğimiz için önemli bir süreç. Bu süreçte neden evet dediğimizi milletimize iyi bir şekilde anlatmamız gerekiyor” dedi.

Mecitözü ilçesinde köylerde referandum çalışmaları kapsamında Kaleycik Köyünü ziyaret eden Karadağ, köylü vatandaşın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, referandumdan “evet” çıkması halinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tek adam olacağını ileri sürerek, “Erdoğan diktatör olacak” şeklindeki cümlesini kafasına taktığını, vatandaşın kafasının karıştığını, hem Tayyip Erdoğan gibi güçlü bir lider istendiğini, hem de ‘Erdoğan giderse ülkenin hali ne olacak’, ‘diktatörlük gelirse ne olacak’ şeklinde endişelerin yaşandığını ifade etti.

Kılıçdaroğlu’nu işin özünü bilmeden halkın kafasını karıştırmak ve ikilemde bıraktığını belirten Karadağ, “Cumhurbaşkanı şimdiki sistemde çok daha fazla yetkili, fakat hiçbir sorumluluğu yok. Şimdiki sistemde Cumhurbaşkanı seçimle geliyor bunun dışında bakanlar kurulunu anayasadan kaynaklı istediği zaman toplayabilir. İsterse hey ay ya da her hafta toplar ve isterse bütün bakanlar kurulu toplantılarına başkanlık yapar, yaptığı işlemlerde hiçbir sorumluluğu yoktur. Ancak yeni sistemde cumhurbaşkanı sorumlu olacak, millete hesap verecek” diye konuştu.

Karadağ, konuşmasında şu konulara değindi: “Bugünkü anayasa 1982’de darbe yapıldıktan sonra Kenan Evren’e göre yapılmış bir anayasadır. Kenan Evren, bütün yetki parlamenter sistem demiş, bütün yetkileri kendine almış ama hiçbir sorumluluk maddesi koymamış, sadece vatana ihanetten dolayı yargılanabilir. Onda da ceza yasalarımızda vatana ihanet suçu düzenlenmemiş, olmayan maddeden dolayı nasıl yargılayıp da ceza vereceksin? Vatana ihanet düzenlenmemiş, vatana ihanetin cezası şu şu konular diye belirtilmemiştir. Bundan dolayı da bu eylemlerden dolayı da verilecek ceza şudur diye bir madde yok. Güçlü yetki diyorsak şuanda var ama biz onu kabul etmiyoruz.

KUVVETLER AYRILIĞI İLKESİ GÜÇLENİYOR

Yeni sistemde Cumhurbaşkanına, yardımcılarına ve bakanlara cezai ve hukuki sorumluluk geliyor. Meclisin denetleyici yetkileri güçleniyor. Bağımsız ve tarafsız yargı geliyor kuvvetler ayrılığı ilkesi güçleniyor.

Cumhurbaşkanının bu sistem değişikliğiyle yetkileri daha da kısıtlandığı gibi birçok konularda yargılanabilecek, şuan da cumhurbaşkanı birçok konuda en azından yargılanamıyor. Maddelerimizde, hukuki sorumluluk ve cezai sorumluluk ayrı ayrı düzenleniyor, zira Yürütmenin üzerine TBMM denetimi getiriliyor, Sayıştay denetimi getiriliyor ve anayasal denetim getiriliyor, Cumhurbaşkanı da her konudan dolayı vatandaş gibi sorumlu tutulabilecek, yargılanabilecek ve ceza alabilecek. TBMM belli bir çoğunluğuyla soruşturma açılabiliyor. Şuandaki sistemde de var hatta daha da kolaylaşıyor, şimdi 300 milletvekilinin bir araştırılsın demesiyle araştırılıyor daha sonra da soruşturma açılıyor. CHP’liler soruşturma açıldığında özelikle şunu diyorlar: ‘Cumhurbaşkanına soruşturma açılırsa ceza yememek için hemen seçim kararı alır, TBMM’yi seçime götürür fesih ettirir.’ Cumhurbaşkanın bugünkü sistemde fesih yetkisi var ama yeni gelecek sistemde fesih yetkisi de yoktur. Seçime götürme yetkisi var seçime götürdüğü takdirde kendisini de seçime götürüyor, Şuandaki değişiklikle Cumhurbaşkanına herhangi bir soruşturma açılması halinde korkup cezalandırılmayım diye seçime götürür diyorlar ya seçime götürme yetkisi de yok. Madde diyor ki soruşturma açılan cumhurbaşkanı seçim kararı alamaz diyor. Bugün ki sistemde yetkilendirme ile diktatörlük ise çok daha fazla yetkisi bulunmaktadır. Gelecek sistemle tam tersine yetkisiyle sorumluluğuyla dengeli bir durum ortaya çıkıyor.

MECLİSİN YETKİLERİ AZALMIYOR, TAM TERSİNE ARTIYOR

Yeni sistemde,Hükümet icraat ve hizmet üretiyor,Meclis kanun hazırlayıp çıkarıyor,Millet adına Cumhurbaşkanını ve Hükümeti denetliyor

Bugün Yürütme ile TBMM arasındaki ayrım çok keskin değil, Bakanlar kurulunun kararıyla kanun tasarısı şeklinde meclis gündemine alınırsa kararlaştırılıyor, Kanun haline geliyor. Şuanda milletvekillerinin teklifleri sadece bakanlar kurulu yani hükümet desteklerse yasallaşabiliyor. Şimdiki sistemde meclis sadece bütçe kanununu yapıyor bütçe kanunu da ne demek kendi kanunu yani uyguladığı kanunu, kendi bütçesini yapıyor. Bir de bütçe kanunun denetimini sağlayan ya da hesap dökümü olan yılsonunda kesin hesap kanununu çıkarabiliyor. Bunun dışında hiçbir yasal düzenleme yapamıyor, O zaman ne olacak yürütme denilen mevzu Cumhurbaşkanı ve Bakanlardan oluşacağı için hiçbir kanun yapma yetkisi olamayacak. Tam tersine meclis yapıyor bütün yasaları, yani meclisin gücü artıyor. Azalmıyor, tam tersine artıyor.

KARARNAMELER MECLİSİN DENETİMİNE TABİ OLACAK

Meclis,kararnameler çıkarabilecek. Bunda da olağanüstü hal kararnameleri de kaldırılıyor artık, şimdi olağanüstü kararnameleri çıkarılıyor ya kanundan üstün şimdi onlar da kaldırılıyor. Şu anda bakanlar kurulunun olağanüstü hal kararnameler çıkarma yetkisi var, yani kanun gücünde kararname diyoruz biz bunlara. Kanuna eş değer kararname çıkarabilme yetkisi var bakanlar kurulunun şuanda, ama o zaman o da kalkıyor kanuna eşdeğer kararname çıkaramayacak cumhurbaşkanı ve bakanları, tamamen kendi işleyişiyle ilgili kararnameler çıkarabilecek, yasayla düzenlenen konularda hiçbir şekilde kararnameler çıkaramayacak, kararnamelerde ayrıca meclisin denetimine tabi yani meclis onaylamazsa yürürlüğe girmeyecek. Bunları vatandaşlarımızdan kaçırıyorlar.

ASKERİ MAHKEMELER KALDIRILACAK

Askeri yargı kalkıyor,asker-sivil ayrımı bitiyor.Herkes aynı yargı kurumlarına tabi oluyor

Askeri mahkemeler de ortadan kalkacak. Önceden sivilin işlediği suçla askerin işlediği suç ayrı ayrı yargılanıyordu. Birinde sivil ceza alıyordu, asker, komutanın inisiyatifine bağlı idi. Cezanın ne olacağına askeri mahkemeler de komutanlar karar veriyordu. Şuandaki sistemde Mahkemeler tamamen sivilleşiyor sadece disiplin mahkemeleri kalıyor.

Askerle ilgili bir de savaş durumlarında mahkemeler kurulabilecek, o da sadece savaş suçlarıyla ilgili olacak. Diğer konulara girilmeyecek.

Mesela 18 yaş uygulaması gibi diğer maddeleri de vatandaşlarımıza anlatmamız gerekiyor milletimizin bilinçlenmesi gerekiyor.

MİLLETİMİZE GÜVENİYORUZ

Bir tarafta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli var bir tarafta da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu var. Cumhurbaşkanı ile başbakan arasında uyumsuzluk olursa ne olacak diyor buna dil sürçmesi dediler bunu yedi defa söyledi bu dil sürçmesi değil maddeleri okumadığının göstergesidir. Bilmiyorsan okumalısın, öğrenmelisin, anlamalısın. Biz milletimizi 18 maddenin ne olduğunu iyi anlatırsak bu referandumda beklediğimiz, arzu ettiğimiz sonucu alırız. Bizlerin milletimize inancı sonsuzdur. Hem ilimizde yaptığımız bu çalışmalarla, hem de ülkemizin diğer illerinde yapılan çalışmalarla 16 Nisan günü ülkemizin istikrarı için daha emin adımlarla yarınlara güvenli bir şekilde gitmesi için sandıkları evet ile taçlandıracağız” dedi. Karadağ, Cumhurbaşkanlığı Sisteminin bir parti seçimi olmadığını, ülkemizin geleceği açısından son derece önemli olduğunu, yapılan yatırımların yarım kalmaması için, ülkemizin, halkın refah seviyesinin artması için, yaşanan terör olayların son bulması ve dış güçlerin oyununa gelmememiz için referandumdan ‘evet’ kararı çıkması gerektiğini vurgulayarak, “ecdadımız Çanakkale’de ülkemizin esaret altına girmemesi için nasıl mücadele verdiyse, bizim de aynı ruh ve düşünce, inanç yapısı ile 16 Nisan’da yapılacak referandum için milletimizin desteğini alacağımızdan şüphemiz yoktur” dedi.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Politika Haberleri

Başlık Tarih
 
AK Parti Karakeçili Teşkilatı kan bağışında bulundu14 Ocak 2018
İYİ Parti Çorum teşkilatı belli oldu11 Ocak 2018
CHP'de Ali Rıza Suludere dönemi06 Ocak 2018
Ceylan Malatya'da kongre yönetti01 Ocak 2018
AK kadınlarda ilçeler tamamlandı21 Aralık 2017
Eker, İyi Parti Merkez İlçe Başkanı oldu14 Aralık 2017
Kalender CHP'nin yeni Merkez İlçe Başkanı10 Aralık 2017
Karadağ geleneği bozmadı01 Aralık 2017
Kalender yoğun tempoda çalışıyor01 Aralık 2017
Eski başkanlardan Bahçeli'ye destek21 Kasım 2017
İYİ Parti İl Başkanı Özsaçmacı oldu16 Kasım 2017
Milletvekili Ceylan'a bir görev daha14 Kasım 2017
Uslu 5. kez İdare Amiri seçildi14 Kasım 2017
Ceylan'ın esnaf ziyaretleri devam ediyor06 Kasım 2017
Geldi, Çorum'da belediyeleri gezdi05 Kasım 2017
Ceylan esnafla bir araya geldi04 Kasım 2017
Çorum AK Parti Türkiye 3.sü oldu03 Kasım 2017
Ünlü, İYİ Parti'yi eleştirdi01 Kasım 2017
Milletvekili Ceylan esnafla istişare yaptı30 Ekim 2017
Cumhuriyet egemenliğin sembolüdür28 Ekim 2017
Osmancık AK Parti'de Tökel ile devam23 Ekim 2017
Bahçeli'yi Çorum'a davet ettiler20 Ekim 2017
AK Parti'de ilçe mülakatları başladı08 Ekim 2017
5 ilçenin başkan adayı belli oldu08 Ekim 2017
Başbakan Binali Yıldırım Çorum'da28 Eylül 2017
AK Parti'de Başbakan Yıldırım seferberliği27 Eylül 2017
Başbakan Yıldırım 28 Eylül'de Çorum'da24 Eylül 2017
Kemal Kılıçdaroğlu Çorum'da çiçeklerle karşılandı19 Eylül 2017
Uğurludağ Torun ile devam dedi18 Eylül 2017
AK Parti Dodurga'da Uysal yeniden seçildi18 Eylül 2017
Alaca'da Halil İbrahim Şaltu dönemi17 Eylül 2017
CHP Lideri Çorum'a geliyor17 Eylül 2017
12 Eylül Türkiye tarihinde kara bir leke11 Eylül 2017
3 ilçe teşkilatına atama yapıldı13 Temmuz 2017
Hain girişimlere bundan sonra asla fırsat verilmeyecek11 Temmuz 2017
Bayramlarda kardeşlik ve dostluk duyguları pekişsin24 Haziran 2017
Aras, CHP'yi sert bir dille eleştirdi16 Haziran 2017
Mehmet Akif Aras güven tazeledi12 Haziran 2017
Karadağ, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi02 Haziran 2017
MHP'li Onan mazbatasını aldı08 Mayıs 2017
Karadağ: Başarının mimarı kadın kolları22 Nisan 2017
Karadağ, oyunu Kocatepe İlkokulu'nda kullandı16 Nisan 2017
Onan: FETÖ tahliyeleri vatandaşları şaşırtıyor13 Nisan 2017
MHP'den Ortaköy'de Referandum Çalışması09 Nisan 2017
Türkiye 15 Temmuz’da fetret devrine girdi07 Nisan 2017
Karadağ: Kadın girişimcilerin yanındayız06 Nisan 2017
Ceylan kamyonculardan destek istedi03 Nisan 2017
Başkanlık Sistemi Türkiye'nin Hangi Sorununu Çözecek?02 Nisan 2017
Karadağ sanayi esnafından Evet istedi02 Nisan 2017
MHP Alparslan Türkeş'i anacak01 Nisan 2017
Son zamanlarda sağlıkta büyük atılımlar yaptık28 Mart 2017
Milletvekili Ceylan'a Laçin'de sevgi seli27 Mart 2017
Muharrem İnce Çorum'da halka hitap etti22 Mart 2017
Ceylan'a Modena'da yoğun ilgi13 Mart 2017
Ceylan, gurbetçilerle bir araya geldi11 Mart 2017
Çorum Milletvekili Ceylan İtalya'da10 Mart 2017
Bozdağ: Hiç kimse güçlü bir Türkiye istemiyor08 Mart 2017
Siyasilerden Referandum Öncesi Centilmenlik Anlaşması07 Mart 2017
AK Partililer salona sığmadı05 Mart 2017
Mecitözü Referanduma Hazırlanıyor05 Mart 2017
MHP Çorum'da Referandum Startını Verdi04 Mart 2017
Her zaman esnafımızın yanındayız21 Şubat 2017
Çeritoğlu Referandum Çalışmalarına Start Verdi10 Şubat 2017
Ceylan'dan, MHP'li eski yöneticilere ziyaret08 Şubat 2017
AK Parti Çorum Teşkilatı Genel Merkezi ziyaret etti08 Şubat 2017
Ceylan, Sel Sokak Esnafı ile Görüştü03 Şubat 2017
AK Parti Teşkilatları Referanduma Hazır01 Şubat 2017
Ceylan esnafların istek ve şikayetlerini dinledi30 Ocak 2017
Çorum Teşkilatı 81 ilde örnek model gösterildi20 Ocak 2017
Akif Aras: Esnaf Umutsuzluğa Düştü18 Ocak 2017
‘Sorunları Çözmek İçin Çalışıyoruz’05 Ocak 2017
AK Parti’de 2017’nin İlk Toplantısı Yapıldı05 Ocak 2017
Uslu, TBMM Güvenlik Tedbirlerini Değerlendirdi04 Ocak 2017
Kargı’dan Uslu’ya Yatırımlar İçin Teşekkür04 Ocak 2017
‘Ülkücülerin İçinden Hiç Bir Zaman Hain Çıkmadı’01 Ocak 2017
‘Aramızda Engel Yok’01 Ocak 2017
“2017 Türkiye’nin Ayağa Kalkma Yılı Olmalıdır”01 Ocak 2017
“Allah Katında Hak Din İslam’dır”31 Aralık 2016
TBMM Başkanı Kahraman Hastaneye Kaldırıldı30 Aralık 2016
AK Parti’den Şehit Ailesine Ziyaret30 Aralık 2016
‘İstiklal Marşı Milletimizin Kalbinde Asılı Kalacaktır’27 Aralık 2016
‘Dizeleri Bu Millete Moral ve Güç Kaynağı Olmuştur’27 Aralık 2016
'Milletin Kudret ve Azametini Gösterelim'26 Aralık 2016
‘Vatandaşa Borcumuzu Hizmet Olarak Ödüyoruz’23 Aralık 2016
‘Gönüllerimiz ve Dualarımız Mehmetçiklere’22 Aralık 2016
AK Kadınlar Halep’e Duyarsız Kalmadı22 Aralık 2016
‘Batının Oyunlarına Karşı Uyanık Olalım’21 Aralık 2016
‘Partiye Emek Vermiş İnsanlardan İstifade Edeceğiz’21 Aralık 2016
Başkan Külcü’den Muhsin-i Tavır Derneği’ne Ziyaret21 Aralık 2016
‘Saldırıyı Kınıyoruz’18 Aralık 2016
‘Toplumu Birbirine Düşürmek İstiyorlar’18 Aralık 2016
‘Bugünleri Aşmalıyız,Zulmeti Yenmeliyiz’18 Aralık 2016
Ceritoğlu, 10.Yıl Programına Katıldı16 Aralık 2016
AK Parti Merkez İlçe Yönetimi Belli Oldu15 Aralık 2016
İl Başkanları’ndan Teröre Ortak Tavır15 Aralık 2016
MHP’li Kadınlardan Şehitler İçin Mevlit15 Aralık 2016
İmal, ‘Ülkücü Canını Vatana Vermekten Çekinmez”14 Aralık 2016
Bayan Milletvekillerinden Gazi Derya Ovacıklı’ya Ziyaret13 Aralık 2016
CHP’den, Başpınar Köylülerine Ziyaret13 Aralık 2016
Aras, ‘Ekonomiye Katkı Sunmaya Hazırız’13 Aralık 2016
‘Kansızlar Darağacında Sallandırılmalıdır’12 Aralık 2016
Bakan Kılıç ve Ceritoğlu’ndan Anlamlı Ziyaret12 Aralık 2016
Akar, ‘Köyleri Yaşanabilir Hale Getireceğiz’10 Aralık 2016
AK Parti Gençlik Kolları Yönetimi Belli Oldu10 Aralık 2016
Başkanlar İstişare Yaptı08 Aralık 2016
‘Ceritoğlu, Çok Çalışan Bir Vekilimizdir’05 Aralık 2016
Türkiye Emekliler Derneği Çorum Şubesi, MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.02 Aralık 2016
İskilip Heyeti Uslu’yu Ziyaret Etti02 Aralık 2016
‘Her Birey Bir Engelli Adayı’02 Aralık 2016
AK Gençlerden, Uslu’ya Teşekkür30 Kasım 2016
Şehidin Yeni Doğan Bebeğini Sevdiler29 Kasım 2016
AK Partili Kadınlar “Kadına Şiddete Hayır” Dediler26 Kasım 2016
Uslu, 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı24 Kasım 2016
‘Öğretmenden Hain Çıkmaz’24 Kasım 2016
Kadın Kolları Yönetimi Belirlendi24 Kasım 2016
Uslu, Çorumlu Gençleri Gazi Meclis’te Ağırladı21 Kasım 2016
“Bizim Ortak Paydamız Çorum”21 Kasım 2016
‘Türkiye Rahatlasın ve Huzur Bulsun İstiyoruz’21 Kasım 2016
AK Parti İlçe Teşkilatlarından Çorum Çıkarması19 Kasım 2016
‘Her Zorlukta Hükümetin Yanında Olacağız’19 Kasım 2016
Alkan, Uslu’dan Destek İstedi18 Kasım 2016
‘Avrupa Birliği Haddini ve Hududunu Bilmeli’18 Kasım 2016
Bağcı’dan Karadağ’a Hayırlı Olsun Ziyareti18 Kasım 2016
Muhsini Tavır Derneği’nden Bekiroğlu’na Ziyaret16 Kasım 2016
Çorum’u STK’larla Birlikte İleriye Taşıyacağız16 Kasım 2016
‘Ekilmedik Boş Arazi Kalmayacak’15 Kasım 2016
Ceritoğlu, Safitürk’ün Cenaze Törenine Katıldı13 Kasım 2016
Şahin, Devlet Bahçeli ile Bir Araya Geldi13 Kasım 2016
11 Köye Daha Kanalizasyon Tesisi12 Kasım 2016
Yeni Yönetim İlk Toplantısını Yaptı10 Kasım 2016
AK Parti Merkez İlçede Yasin Özübek Dönemi10 Kasım 2016
Yaşar Anaç İstifa Etti08 Kasım 2016
Ceritoğlu’ndan, Ahlatcıya Başsağlığı Ziyareti08 Kasım 2016
‘Bahçeli Türk Milletçilerinin Gururudur’08 Kasım 2016
‘Kıbrıs’ta Türkler Azınlık Pozisyonuna Düşürülecek’06 Kasım 2016
Aras, ‘Vatana İhanet Cezasız Kalmamalı’06 Kasım 2016
“Biz Kocaman Bir Aileyiz”05 Kasım 2016
Çorum’un Sağlık Yatırımları Bakan’ın Masasında03 Kasım 2016
‘Amacımız Milletimizin Yaşam Kalitesini Yükseltmek’03 Kasım 2016
Külcü: Tunus ve Türkiye Kardeş Ülkedir02 Kasım 2016
Böke, Tezcan’a Yapılan Saldırıyı Kınadı30 Ekim 2016
Yıldırım ve Ceylan’dan Karadağ’a Ziyaret30 Ekim 2016
‘Başkanlık Sistemine Her Zaman Hayır Diyeceğiz’30 Ekim 2016
Anaç’tan, Cumhuriyet Bayramı Mesajı28 Ekim 2016
Selin Sayek Böke, Çorum’a Geliyor28 Ekim 2016
‘Cumhuriyet Dönüm Noktasıdır’28 Ekim 2016
Ceritoğlu, Cenevre’de PAB Genel Kuruluna Katıldı28 Ekim 2016
Saadet Partisinde Kongre Heyecanı28 Ekim 2016
Ceritoğlu,PAB’ın TBMM Ziyaretine Katıldı27 Ekim 2016
Suyun Kaynağında Hummalı Çalışma26 Ekim 2016
Karadağ, Mazbatasını Aldı26 Ekim 2016
Kılıçdaroğlu’ndan Başsağlığı Telefonu26 Ekim 2016
Ceritoğlu, Büyükelçi Eşlerini TBMM’de Ağırladı26 Ekim 2016
AK Parti Çorum İl Başkanı Belli Oldu25 Ekim 2016
Kargı Ülkü Ocaklarına Yeni Başkan23 Ekim 2016
Gurbetçi Öğrencilerden Uslu'ya Ziyaret21 Ekim 2016
Çorum'a 14 Yılda 1,3 Milyar TL.Yatırım21 Ekim 2016
Pazarcılardan, MHP’ye ziyaret21 Ekim 2016
‘Yolumuz Şehit Liderimiz Yazıcıoğlu’nun Yoludur’20 Ekim 2016
Ülkü Ocakları Türkmenleri Unutmuyor20 Ekim 2016
Osmancık Ülkü Ocaklarında Kan Değişimi19 Ekim 2016
Oğuzlar Ülkü Ocakları’na Atama19 Ekim 2016
CHP’li Tezcan’dan başkanlık sistemi açıklaması15 Ekim 2016
Bakan Özlü'den “Başkanlık Sistemi ve Yeni Anayasa” Açıklaması15 Ekim 2016
Bakan Özlü Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu15 Ekim 2016
CHP’den, Kılıç’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti11 Ekim 2016
‘Kerbela’yı Yapanlar Bugünkü Kaosların Mimarlarıdır’11 Ekim 2016
AK Kadınlar Hayvan Barınağını Ziyaret Etti10 Ekim 2016
AK Kadınlar Hayvan Barınağını Ziyaret Etti10 Ekim 2016
'Meclisteki Teröristlere Gereken Ders Verilsin'10 Ekim 2016
Milletvekili Köse'den Başkan Şen'e ziyaret07 Ekim 2016
Aras, 'Yenikapı Ruhunun Merkezinde MHP Var'07 Ekim 2016
AK Parti il yönetimi istifa etti03 Ekim 2016
Çorum AK Parti'de büyük deprem!03 Ekim 2016
Çorum AK Parti Türkiye 4!üncüsü oldu03 Ekim 2016
“Siyaset Partiler İçerisindeki FETÖ’cüler Temizlenmelidir”26 Eylül 2016
'Güçlü Bir Türkiye Nitelikli Eğitimle Olur'26 Eylül 2016
AK Gençlikten 15 Temmuz Hatıra Ormanı24 Eylül 2016
Ülkücüler Türkiye Gündemini Değerlendirdi24 Eylül 2016
Çorum’dan 15 Temmuz Şehit ve Gazilerine Yardım22 Eylül 2016
Ceritoğlu, “Obruk Barajı Su Sporlarının Merkezi Olacak”22 Eylül 2016
Kağıt Fabrikası İşçileri Bakanla Görüştü21 Eylül 2016
Başbakan'dan Çorum Şehitlerine Mektup19 Eylül 2016
2023 HEDEFLERİNE GİDEN YOL EĞİTİMDEN GEÇİYOR19 Eylül 2016
Ceylan'dan Hastalara Bayram Ziyareti19 Eylül 2016
AK Gençlik Kurban Eti Dağıttı19 Eylül 2016
AK Gençlik Bayramda Şehitleri Unutmadı19 Eylül 2016
‘Şehit ve Gazilerimiz Birer Onur Abidemizdir’19 Eylül 2016
FETÖ Mağdurları İçin Kriz Merkezi Kuruluyor16 Eylül 2016
MHP’liler Hem Bayramlaştı, Hem Gündemi Değerlendirdi16 Eylül 2016
Karaevliya Köyü’nde Asfalt Çalışmaları İncelendi10 Eylül 2016
Aras, ‘Bayram Yeni Bir Umut Olsun’10 Eylül 2016
Uslu, TBMM Onarımı Hakkında Bilgi Verdi05 Eylül 2016
Hayat Kağıt İşçileri Bekiroğlu’ndan Destek İstedi05 Eylül 2016
Bakanlar Devir-Teslim Törenleri Yaptı03 Eylül 2016
AK Gençlikten Gül’e Ziyaret03 Eylül 2016
‘FETÖ Operasyonlarında Mağdur Olan Ülkücüler Görüşüldü’03 Eylül 2016
Tarımsal Borçlar Yapılandırılıyor01 Eylül 2016
Tarımsal Borçlar Yapılandırılıyor01 Eylül 2016
Uslu, TYP’den 292 Kişi İstihdam Edilecek01 Eylül 2016
AK Partili Kadınlardan Gönüllülük Hareketi24 Ağustos 2016
Uslu, Bakan Faruk Özlü’yü Çorum’a Davet Etti23 Ağustos 2016
Uslu, TBMM’de Nöbetçi İdare Amiri23 Ağustos 2016
‘Bütün STK’lara Destekleri İçin Teşekkür Ederiz’22 Ağustos 2016
Uslu, Şehit Bayram Kavcı'nın Mevlidine katıldı.21 Ağustos 2016
Aras, ‘FETÖ ve PKK Ülkemizin Bir Numaralı Sorunudur’20 Ağustos 2016
Çerikçi’den Bekiroğlu’na Ziyaret19 Ağustos 2016
Uslu, Başkanlık Divan Toplantısına Katıldı19 Ağustos 2016
Uslu, O Fotoğraf Hakkında Açıklamalarda Bulundu18 Ağustos 2016
Çorum Dünya Güreş Şampiyonasına Hazırlanıyor18 Ağustos 2016
AK Parti’den Memur-Sen’e Teşekkür Ziyareti18 Ağustos 2016
Merkez’e Bağlı 3 Köye İçme Suyu Kuyusu18 Ağustos 2016
AK Parti Çorum Teşkilatı’ndan Ankara çıkarması16 Ağustos 2016
Bekiroğlu, 'AK Parti Siyasete İtibar Kazandırdı'16 Ağustos 2016
Uslu, AK Parti’nin 15.Yıldönümü Kutlamalarında15 Ağustos 2016
“Ordumuza, ‘Peygamber Ocağı’ Hüviyeti Kazandırılmalı”12 Ağustos 2016
Yıldırım, “Kazanan Demokrasi ve Milli İrade Oldu”11 Ağustos 2016
AK Gençlik Ankara'ya Çıkarma Yaptı11 Ağustos 2016
Cıdık, 'Türkiye-Rusya Yakınlaşmalı Olumlu'10 Ağustos 2016
Çetin istifa edecek mi? 15 Ocak 2016
KAZANAN GÜL OLDU27 Aralık 2015
İL BAŞKANI DEĞİŞTİ27 Aralık 2015
Ceylan, muhtarların sorunlarını dinledi22 Aralık 2015
Ceylan:Tüm ilçelere hizmet etmek asli görevimiz22 Aralık 2015
Kılıçdaroğlu'na Çorum Leblebisi!22 Aralık 2015
Peygamberimiz Allah'ın insanlığa en büyük nimetidir21 Aralık 2015
Muhtarlardan Suludere'ye Kutlama20 Aralık 2015
KURTARAN’DAN 'İSRAİL İLE MUTABAKAT’A SERT TEPKİ20 Aralık 2015
CHP'de il başkanları toplandı18 Aralık 2015
BİZİM GÜCÜNÜ MİLLETTEN ALAN BİR DAVAMIZ VAR 18 Aralık 2015
AK Parti'den Konya çıkarması17 Aralık 2015
Paralel çetenin darbe girişimi!17 Aralık 2015
CHP’den Ceritoğlu’na ziyaret16 Aralık 2015
Çorum'un Yollarına Bakan Desteği16 Aralık 2015
CHP seçimini yaptı06 Aralık 2015
AK PARTİ'DE GÖREVLENDİRME DEĞİŞİKLİĞİ11 Kasım 2015
AK Partili kadın aday “Güne bol köpüklü Türk kahvesiyle başlarım”08 Kasım 2015
“BAŞBAKAN DAHİ ŞAŞIRDI”06 Kasım 2015
Şimdi sıra vaatlerin yerine getirilmesinde 02 Kasım 2015
ÇORUM, ‘AK PARTİ’ DEDİ02 Kasım 2015
ÖYLE ŞEYLER ANLATTI Kİ! 29 Ekim 2015
STK'LARDAN, AK PARTİ’YE TAM DESTEK28 Ekim 2015
"AKP’LİLER HALKA YALAN SÖYLÜYOR"25 Ekim 2015
Kafaları karıştıran karar!24 Ekim 2015
MHP'LİLER İDDİALI KONUŞTU22 Ekim 2015
BAHABEY, ESNAFINA TEŞEKKÜR21 Ekim 2015
CEYLAN, BU KEZ GENÇLERİ DİNLEDİ21 Ekim 2015
AKP ÇORUM’DA ŞOV YAPIYOR20 Ekim 2015
TOPÇUBAŞI, KARGI’YI ÇARŞI PAZAR GEZDİ19 Ekim 2015
MHP HÜKÜMETİ, ÇORUM’A NE YAPTI?19 Ekim 2015


Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum


 

Sayfalar
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH