Ana Sayfa > Politika

Sandıkları ‘Evet’ oylarıyla taçlandıracağız
23 Mart 2017
Bu haber 632 kez okundu
AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, 16 Nisan’da yapılacak referandumun daha güçlü bir demokrasi, daha güçlü bir meclis yapısı getireceğini belirterek, “sandıkları ‘Evet’ oylarıyla taçlandıracağız. Ülkemizin geleceğini milletimizin kararı şekillendirecek. Bizler milletimize güveniyoruz” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, 16 Nisan’da yapılacak referandumun daha güçlü bir demokrasi, daha güçlü bir meclis yapısı getireceğini belirterek, “sandıkları ‘Evet’ oylarıyla taçlandıracağız. Ülkemizin geleceğini milletimizin kararı şekillendirecek. Bizler milletimize güveniyoruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Mecitözü İlçesinde ilçe teşkilatı, köy muhtarları ve esnafla bir araya geldi.

Mecitözü ilçe teşkilatı ve muhtarlarla yaptığı istişare toplantısının ardından ilçe esnafı ve halkla sohbet eden Karadağ, ilçe esnafının sıcak ilgisi ile karşılaştı.

16 Nisan’da yapılacak olan ve anayasa değişikliği paketini içeren referandum öncesi niçin “Evet” denmesi gerektiği konusunda halkı bilgilendiren Karadağ, vatandaşın kafasındaki soru işaretlerine de açıklık getirdi.

Yeni sisteme geçiş için Mecitözü halkından destek beklediklerini bildiren Karadağ, Türkiye’nin geleceğinin referandumdan çıkacak karara bağlı olduğunu kaydetti.

Karadağ, “Bu süreç milletimiz ve geleceğimiz için önemli bir süreç. Bu süreçte neden evet dediğimizi milletimize iyi bir şekilde anlatmamız gerekiyor” dedi.

Mecitözü ilçesinde köylerde referandum çalışmaları kapsamında Kaleycik Köyünü ziyaret eden Karadağ, köylü vatandaşın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, referandumdan “evet” çıkması halinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tek adam olacağını ileri sürerek, “Erdoğan diktatör olacak” şeklindeki cümlesini kafasına taktığını, vatandaşın kafasının karıştığını, hem Tayyip Erdoğan gibi güçlü bir lider istendiğini, hem de ‘Erdoğan giderse ülkenin hali ne olacak’, ‘diktatörlük gelirse ne olacak’ şeklinde endişelerin yaşandığını ifade etti.

Kılıçdaroğlu’nu işin özünü bilmeden halkın kafasını karıştırmak ve ikilemde bıraktığını belirten Karadağ, “Cumhurbaşkanı şimdiki sistemde çok daha fazla yetkili, fakat hiçbir sorumluluğu yok. Şimdiki sistemde Cumhurbaşkanı seçimle geliyor bunun dışında bakanlar kurulunu anayasadan kaynaklı istediği zaman toplayabilir. İsterse hey ay ya da her hafta toplar ve isterse bütün bakanlar kurulu toplantılarına başkanlık yapar, yaptığı işlemlerde hiçbir sorumluluğu yoktur. Ancak yeni sistemde cumhurbaşkanı sorumlu olacak, millete hesap verecek” diye konuştu.

Karadağ, konuşmasında şu konulara değindi: “Bugünkü anayasa 1982’de darbe yapıldıktan sonra Kenan Evren’e göre yapılmış bir anayasadır. Kenan Evren, bütün yetki parlamenter sistem demiş, bütün yetkileri kendine almış ama hiçbir sorumluluk maddesi koymamış, sadece vatana ihanetten dolayı yargılanabilir. Onda da ceza yasalarımızda vatana ihanet suçu düzenlenmemiş, olmayan maddeden dolayı nasıl yargılayıp da ceza vereceksin? Vatana ihanet düzenlenmemiş, vatana ihanetin cezası şu şu konular diye belirtilmemiştir. Bundan dolayı da bu eylemlerden dolayı da verilecek ceza şudur diye bir madde yok. Güçlü yetki diyorsak şuanda var ama biz onu kabul etmiyoruz.

KUVVETLER AYRILIĞI İLKESİ GÜÇLENİYOR

Yeni sistemde Cumhurbaşkanına, yardımcılarına ve bakanlara cezai ve hukuki sorumluluk geliyor. Meclisin denetleyici yetkileri güçleniyor. Bağımsız ve tarafsız yargı geliyor kuvvetler ayrılığı ilkesi güçleniyor.

Cumhurbaşkanının bu sistem değişikliğiyle yetkileri daha da kısıtlandığı gibi birçok konularda yargılanabilecek, şuan da cumhurbaşkanı birçok konuda en azından yargılanamıyor. Maddelerimizde, hukuki sorumluluk ve cezai sorumluluk ayrı ayrı düzenleniyor, zira Yürütmenin üzerine TBMM denetimi getiriliyor, Sayıştay denetimi getiriliyor ve anayasal denetim getiriliyor, Cumhurbaşkanı da her konudan dolayı vatandaş gibi sorumlu tutulabilecek, yargılanabilecek ve ceza alabilecek. TBMM belli bir çoğunluğuyla soruşturma açılabiliyor. Şuandaki sistemde de var hatta daha da kolaylaşıyor, şimdi 300 milletvekilinin bir araştırılsın demesiyle araştırılıyor daha sonra da soruşturma açılıyor. CHP’liler soruşturma açıldığında özelikle şunu diyorlar: ‘Cumhurbaşkanına soruşturma açılırsa ceza yememek için hemen seçim kararı alır, TBMM’yi seçime götürür fesih ettirir.’ Cumhurbaşkanın bugünkü sistemde fesih yetkisi var ama yeni gelecek sistemde fesih yetkisi de yoktur. Seçime götürme yetkisi var seçime götürdüğü takdirde kendisini de seçime götürüyor, Şuandaki değişiklikle Cumhurbaşkanına herhangi bir soruşturma açılması halinde korkup cezalandırılmayım diye seçime götürür diyorlar ya seçime götürme yetkisi de yok. Madde diyor ki soruşturma açılan cumhurbaşkanı seçim kararı alamaz diyor. Bugün ki sistemde yetkilendirme ile diktatörlük ise çok daha fazla yetkisi bulunmaktadır. Gelecek sistemle tam tersine yetkisiyle sorumluluğuyla dengeli bir durum ortaya çıkıyor.

MECLİSİN YETKİLERİ AZALMIYOR, TAM TERSİNE ARTIYOR

Yeni sistemde,Hükümet icraat ve hizmet üretiyor,Meclis kanun hazırlayıp çıkarıyor,Millet adına Cumhurbaşkanını ve Hükümeti denetliyor

Bugün Yürütme ile TBMM arasındaki ayrım çok keskin değil, Bakanlar kurulunun kararıyla kanun tasarısı şeklinde meclis gündemine alınırsa kararlaştırılıyor, Kanun haline geliyor. Şuanda milletvekillerinin teklifleri sadece bakanlar kurulu yani hükümet desteklerse yasallaşabiliyor. Şimdiki sistemde meclis sadece bütçe kanununu yapıyor bütçe kanunu da ne demek kendi kanunu yani uyguladığı kanunu, kendi bütçesini yapıyor. Bir de bütçe kanunun denetimini sağlayan ya da hesap dökümü olan yılsonunda kesin hesap kanununu çıkarabiliyor. Bunun dışında hiçbir yasal düzenleme yapamıyor, O zaman ne olacak yürütme denilen mevzu Cumhurbaşkanı ve Bakanlardan oluşacağı için hiçbir kanun yapma yetkisi olamayacak. Tam tersine meclis yapıyor bütün yasaları, yani meclisin gücü artıyor. Azalmıyor, tam tersine artıyor.

KARARNAMELER MECLİSİN DENETİMİNE TABİ OLACAK

Meclis,kararnameler çıkarabilecek. Bunda da olağanüstü hal kararnameleri de kaldırılıyor artık, şimdi olağanüstü kararnameleri çıkarılıyor ya kanundan üstün şimdi onlar da kaldırılıyor. Şu anda bakanlar kurulunun olağanüstü hal kararnameler çıkarma yetkisi var, yani kanun gücünde kararname diyoruz biz bunlara. Kanuna eş değer kararname çıkarabilme yetkisi var bakanlar kurulunun şuanda, ama o zaman o da kalkıyor kanuna eşdeğer kararname çıkaramayacak cumhurbaşkanı ve bakanları, tamamen kendi işleyişiyle ilgili kararnameler çıkarabilecek, yasayla düzenlenen konularda hiçbir şekilde kararnameler çıkaramayacak, kararnamelerde ayrıca meclisin denetimine tabi yani meclis onaylamazsa yürürlüğe girmeyecek. Bunları vatandaşlarımızdan kaçırıyorlar.

ASKERİ MAHKEMELER KALDIRILACAK

Askeri yargı kalkıyor,asker-sivil ayrımı bitiyor.Herkes aynı yargı kurumlarına tabi oluyor

Askeri mahkemeler de ortadan kalkacak. Önceden sivilin işlediği suçla askerin işlediği suç ayrı ayrı yargılanıyordu. Birinde sivil ceza alıyordu, asker, komutanın inisiyatifine bağlı idi. Cezanın ne olacağına askeri mahkemeler de komutanlar karar veriyordu. Şuandaki sistemde Mahkemeler tamamen sivilleşiyor sadece disiplin mahkemeleri kalıyor.

Askerle ilgili bir de savaş durumlarında mahkemeler kurulabilecek, o da sadece savaş suçlarıyla ilgili olacak. Diğer konulara girilmeyecek.

Mesela 18 yaş uygulaması gibi diğer maddeleri de vatandaşlarımıza anlatmamız gerekiyor milletimizin bilinçlenmesi gerekiyor.

MİLLETİMİZE GÜVENİYORUZ

Bir tarafta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli var bir tarafta da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu var. Cumhurbaşkanı ile başbakan arasında uyumsuzluk olursa ne olacak diyor buna dil sürçmesi dediler bunu yedi defa söyledi bu dil sürçmesi değil maddeleri okumadığının göstergesidir. Bilmiyorsan okumalısın, öğrenmelisin, anlamalısın. Biz milletimizi 18 maddenin ne olduğunu iyi anlatırsak bu referandumda beklediğimiz, arzu ettiğimiz sonucu alırız. Bizlerin milletimize inancı sonsuzdur. Hem ilimizde yaptığımız bu çalışmalarla, hem de ülkemizin diğer illerinde yapılan çalışmalarla 16 Nisan günü ülkemizin istikrarı için daha emin adımlarla yarınlara güvenli bir şekilde gitmesi için sandıkları evet ile taçlandıracağız” dedi. Karadağ, Cumhurbaşkanlığı Sisteminin bir parti seçimi olmadığını, ülkemizin geleceği açısından son derece önemli olduğunu, yapılan yatırımların yarım kalmaması için, ülkemizin, halkın refah seviyesinin artması için, yaşanan terör olayların son bulması ve dış güçlerin oyununa gelmememiz için referandumdan ‘evet’ kararı çıkması gerektiğini vurgulayarak, “ecdadımız Çanakkale’de ülkemizin esaret altına girmemesi için nasıl mücadele verdiyse, bizim de aynı ruh ve düşünce, inanç yapısı ile 16 Nisan’da yapılacak referandum için milletimizin desteğini alacağımızdan şüphemiz yoktur” dedi.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Politika Haberleri

Başlık Tarih
 
CHP'de başkan aday adayları mülakata alındı21 Ekim 2018
Andımızın okutulması artık mümkün hale gelmiştir21 Ekim 2018
Kaynar: Çiftçimizin mağduriyeti giderilmeli20 Ekim 2018
Türksal ve Bek İl Genel Meclis'e aday adayı19 Ekim 2018
Çorum MHP teşkilatı Ankara'ya çıkarma yaptı19 Ekim 2018
Başkan Dursun Uzunca tekrar aday oldu18 Ekim 2018
Belediye başkanlığı için ilk aday CHP'den18 Ekim 2018
Bayat teşkilatı Erdoğan ile bir araya geldi17 Ekim 2018
CHP yerel seçimleri masaya yatırdı15 Ekim 2018
MHP yerel seçimlerde iddialı10 Ekim 2018
İç ve dış odaklar boş durmuyor05 Ekim 2018
Milli güvenliğimizi her şartta koruyacağız04 Ekim 2018
CHP'de adaylık süreci başladı02 Ekim 2018
Karadağ esnafın sorunlarını dinledi20 Eylül 2018
CHP yerel seçimi masaya yatırdı19 Eylül 2018
Vekiller görüştü bakan talimatı verdi18 Eylül 2018
Karadağ, Erdoğan'a vatandaşların taleplerini iletti15 Eylül 2018
Özsaçmacı yeniden il başkanı oldu14 Eylül 2018
12 Eylül Türk demokrasi tarihinde kara bir leke12 Eylül 2018
CHP'li heyet STK'ları bilgilendiriyor12 Eylül 2018
AK Parti Çorum'da irtibat bürosu açtı12 Eylül 2018
CHP ekonomik kriz için STK'lara dosya sundu 11 Eylül 2018
Kaynar: Af teklifimizin sonuna kadar arkasındayız07 Eylül 2018
Ceylan, Bakan Gül ile yatırımları görüştü06 Eylül 2018
İl Genel'deki tartışma tatlıya bağlandı06 Eylül 2018
Teşkilatlarımızla uyum içinde çalışıyoruz06 Eylül 2018
CHP yerel seçimi Çorum'da masaya yatırdı03 Eylül 2018
İYİ Parti İl yönetimi istifa etti03 Eylül 2018
Karadağ muhtarları dinledi31 Ağustos 2018
Ceylan muhtarlarla bir araya geldi30 Ağustos 2018
CHP'den 12 değil 2 kişi istifa etti28 Ağustos 2018
Kavuncu ve Karadağ'dan MHP'ye teşekkür14 Ağustos 2018
Kaynar: döviz silahı bu millete işlemez13 Ağustos 2018
Çorum AK Parti Temmuz ayı birincisi08 Ağustos 2018
Döviz silahını çekenler mağlup olacak06 Ağustos 2018
Ceylan her fırsatta esnafın yanında01 Ağustos 2018
Ceylan'dan Mecitözü'ne Toki müjdesi25 Temmuz 2018
Milletvekili Ceylan'dan muhtarlara söz24 Temmuz 2018
Esnaftan Ceylan ve Karadağ'a teşekkür22 Temmuz 2018
Artık yatırımlar bürokrasiye takılmayacak17 Temmuz 2018
Karadağ'dan esnafa ve vatandaşa teşekkür16 Temmuz 2018
Erdoğan, Karadağ'ı tebrik etti10 Temmuz 2018
Ceylan ve Karadağ'dan önemli açıklamalar06 Temmuz 2018
Ataş Çorum halkına teşekkür etti05 Temmuz 2018
AK Parti Milletvekilleri mazbatalarını aldı30 Haziran 2018
MHP kendisine biçilen kefeni yırttı26 Haziran 2018
Murat Yıldırım milletvekili seçilemedi25 Haziran 2018
Çorum'da AK Parti 3, CHP 1 vekil çıkardı24 Haziran 2018
Ekonomide yapısal reformlar yapılacak22 Haziran 2018
Karadağ'dan ilçelere çıkarma22 Haziran 2018
CHP Lozanevlerde halkla buluştu22 Haziran 2018
Osmancık'ta AK Parti coşkusu22 Haziran 2018
Üniversite giriş sınavı kalkacak21 Haziran 2018
MHP Çorum'da makus talihini yenecek20 Haziran 2018
Ceylan Uğur Mumcu esnafıyla kuçaklaştı20 Haziran 2018
CHP'liler Albayrak esnafını gezdi20 Haziran 2018
Esnaf sofrasında bir araya geldiler20 Haziran 2018
MHP'den sağlık çalışanlarına yıpranma payı20 Haziran 2018
Nakliyeci esnafına vergisiz akaryakıt sözü19 Haziran 2018
CHP Milönü'de esnafı dinledi19 Haziran 2018
Aras: Esnafla omuz omuzayız18 Haziran 2018
MHP'ye karşı oynanan oyunları millet bozacak18 Haziran 2018
Ceylan ilçelerde halkla bir araya geldi17 Haziran 2018
Girmedik kapı sıkmadık el bırakmıyor17 Haziran 2018
Çorum sanayi hamlesi istiyor16 Haziran 2018
Sağlık çalışanlarına yıpranma payı14 Haziran 2018
MHP ile kamu çalışanlarının yüzü gülecek13 Haziran 2018
Ceylan, yatırımları inceliyor13 Haziran 2018
Gazilere daha iyi koşullar sunulacak13 Haziran 2018
Cumhur ittifakı ilhamını Yenikapı'dan alıyor12 Haziran 2018
Alaca'da adaylar destek istedi10 Haziran 2018
Seçimler düzmece anketlerle kazanılmaz10 Haziran 2018
Karadağ gençlerden destek istedi10 Haziran 2018
MHP varsa Türkiye teminat altındadır10 Haziran 2018
MHP her geçen gün yükseliyor07 Haziran 2018
CHP Uğurludağ'da destek aradı07 Haziran 2018
Ceylan'dan sürpriz ziyaret06 Haziran 2018
Aras'tan kamu çalışanlarına emeklilik desteği06 Haziran 2018
CHP köy köy gezerek destek istiyor06 Haziran 2018
Çorum için var gücümle çalışacağım 05 Haziran 2018
CHP Ortaköy'den destek istedi05 Haziran 2018
5 bin 400'e yakın konut yaptık05 Haziran 2018
Hedef göç vermeyen bir Çorum05 Haziran 2018
Asgari ücretten vergi alınmayacak04 Haziran 2018
AK Parti Çorum SKM ilk sırada yer aldı04 Haziran 2018
Milletin refahı her şeyden önce gelir04 Haziran 2018
Girmedik kapı sıkmadık el bırakmadı03 Haziran 2018
Aras'a İskilip'te sevgi seli01 Haziran 2018
Karadağ orucunu iftar çadırında açtı31 Mayıs 2018
Karadağ'dan ek gösterge açıklaması27 Mayıs 2018
CHP lideri 31 Mayıs'ta Çorum'da24 Mayıs 2018
Aras'tan çarşı pazar turu23 Mayıs 2018
Karapıçak seçim çalışmalarına hız verdi23 Mayıs 2018
CHP'de Hasan Eray Tüfekçi dönemi23 Mayıs 2018
Ceylan davul zurnayla karşılandı22 Mayıs 2018
İYİ Parti'de Arslan liste başı21 Mayıs 2018
AK Parti'de liste belli oldu21 Mayıs 2018
CHP'de milletvekili sıralaması belli oldu21 Mayıs 2018
Siyasi partiler seçim güvenliği için toplandı19 Mayıs 2018
MHP'nin Çorum adayları belli oldu18 Mayıs 2018
Meral Akşener 26 Mayıs'ta Çorum'a geliyor16 Mayıs 2018
CHP'nin Cumhur adayı 17 Mayıs'ta Çorum'da12 Mayıs 2018
Tufan Köse CHP'ye geri dönüyor10 Mayıs 2018
Vekil Adayı Akdağ’dan genel başkanlara ziyaret09 Mayıs 2018
MHP İl Başkanı Arslan Kaynar oldu07 Mayıs 2018
Bıyıkoğlu, CHP'den aday adayı oldu07 Mayıs 2018
Karadağ başkanlarla seçimi görüştü04 Mayıs 2018
AK Parti'ye aday adaylığı için 39 başvuru03 Mayıs 2018
AK Parti'de adaylık başvurusu uzatıldı29 Nisan 2018
Solmaz adaylığını açıkladı29 Nisan 2018
Uslu Uğurludağ'da yatırımları inceledi27 Nisan 2018
Kim hangi partiden aday oldu?27 Nisan 2018
Kılıç ve Tahtasız Meclis üyeliğinden istifa etti26 Nisan 2018
İmal MHP'den aday olduğunu açıkladı24 Nisan 2018
En büyük güç gençlerimiz24 Nisan 2018
Tufan Köse İYİ Parti'ye geçti22 Nisan 2018
Uslu: Seçimlere hazırız19 Nisan 2018
AK Parti Çorum teşkilatı iyi bir yerde19 Nisan 2018
Çorum’a 8 uzman hekim atanacak17 Nisan 2018
Sadece Türk bayrakları ile alanda olacağız04 Nisan 2018
Karadağ, şehit babasını Erdoğan ile görüştürdü01 Nisan 2018
Kılıçdaroğlu'ndan Çorum'a havaalanı sözü!20 Mart 2018
Vahapoğlu Bahçeli'nin A Takımı'nda20 Mart 2018
Başkan Karadağ esnaf ile bir arada16 Mart 2018
Bekir Özsaçmacı güven tazeledi11 Mart 2018
Moral vermek için gittik, moralle döndük05 Mart 2018
Yeniden güçlü bir şekilde tarih yazacağız01 Mart 2018
Başkan Karadağ'a Osmanlı Tuğrası 28 Şubat 2018
CHP'den komutana nezaket ziyareti27 Şubat 2018
CHP'liler meydan parkta eylem yaptı23 Şubat 2018
Bakan Zeybekçi Çorum'da kongreye katılacak16 Şubat 2018
MHP'den Gül'e hayırlı olsun ziyareti15 Şubat 2018
AK Parti'de ilçe koordinatörleri belli oldu13 Şubat 2018
Vatan için tek yumruk ve tek vücut olmalıyız12 Şubat 2018
İYİ Parti'de Eker'in yerine Yetik geldi12 Şubat 2018
AK Parti'de görev dağılımı yapıldı10 Şubat 2018
Uslu yeniden Kültür ve Sanat Yayın üyesi 09 Şubat 2018
CHP, Külcü'yü savundu31 Ocak 2018
Mehmet Karadağ yeniden il başkanı28 Ocak 2018
Meral Akşener Çorum'a gelecek27 Ocak 2018
AK Parti Gençlik Kolları'na Temur getirildi25 Ocak 2018
AK Kadınlar değerlendirme yaptı22 Ocak 2018
AK Parti Karakeçili Teşkilatı kan bağışında bulundu14 Ocak 2018
İYİ Parti Çorum teşkilatı belli oldu11 Ocak 2018
CHP'de Ali Rıza Suludere dönemi06 Ocak 2018
Ceylan Malatya'da kongre yönetti01 Ocak 2018
AK kadınlarda ilçeler tamamlandı21 Aralık 2017
Eker, İyi Parti Merkez İlçe Başkanı oldu14 Aralık 2017
Kalender CHP'nin yeni Merkez İlçe Başkanı10 Aralık 2017
Karadağ geleneği bozmadı01 Aralık 2017
Kalender yoğun tempoda çalışıyor01 Aralık 2017
Eski başkanlardan Bahçeli'ye destek21 Kasım 2017
İYİ Parti İl Başkanı Özsaçmacı oldu16 Kasım 2017
Milletvekili Ceylan'a bir görev daha14 Kasım 2017
Uslu 5. kez İdare Amiri seçildi14 Kasım 2017
Ceylan'ın esnaf ziyaretleri devam ediyor06 Kasım 2017
Geldi, Çorum'da belediyeleri gezdi05 Kasım 2017
Ceylan esnafla bir araya geldi04 Kasım 2017
Çorum AK Parti Türkiye 3.sü oldu03 Kasım 2017
Ünlü, İYİ Parti'yi eleştirdi01 Kasım 2017
Milletvekili Ceylan esnafla istişare yaptı30 Ekim 2017
Cumhuriyet egemenliğin sembolüdür28 Ekim 2017
Osmancık AK Parti'de Tökel ile devam23 Ekim 2017
Bahçeli'yi Çorum'a davet ettiler20 Ekim 2017
AK Parti'de ilçe mülakatları başladı08 Ekim 2017
5 ilçenin başkan adayı belli oldu08 Ekim 2017
Başbakan Binali Yıldırım Çorum'da28 Eylül 2017
AK Parti'de Başbakan Yıldırım seferberliği27 Eylül 2017
Başbakan Yıldırım 28 Eylül'de Çorum'da24 Eylül 2017
Kemal Kılıçdaroğlu Çorum'da çiçeklerle karşılandı19 Eylül 2017
Uğurludağ Torun ile devam dedi18 Eylül 2017
AK Parti Dodurga'da Uysal yeniden seçildi18 Eylül 2017
Alaca'da Halil İbrahim Şaltu dönemi17 Eylül 2017
CHP Lideri Çorum'a geliyor17 Eylül 2017
12 Eylül Türkiye tarihinde kara bir leke11 Eylül 2017
3 ilçe teşkilatına atama yapıldı13 Temmuz 2017
Hain girişimlere bundan sonra asla fırsat verilmeyecek11 Temmuz 2017
Bayramlarda kardeşlik ve dostluk duyguları pekişsin24 Haziran 2017
Aras, CHP'yi sert bir dille eleştirdi16 Haziran 2017
Mehmet Akif Aras güven tazeledi12 Haziran 2017
Karadağ, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi02 Haziran 2017
MHP'li Onan mazbatasını aldı08 Mayıs 2017
Karadağ: Başarının mimarı kadın kolları22 Nisan 2017
Karadağ, oyunu Kocatepe İlkokulu'nda kullandı16 Nisan 2017
Onan: FETÖ tahliyeleri vatandaşları şaşırtıyor13 Nisan 2017
MHP'den Ortaköy'de Referandum Çalışması09 Nisan 2017
Türkiye 15 Temmuz’da fetret devrine girdi07 Nisan 2017
Karadağ: Kadın girişimcilerin yanındayız06 Nisan 2017
Ceylan kamyonculardan destek istedi03 Nisan 2017
Başkanlık Sistemi Türkiye'nin Hangi Sorununu Çözecek?02 Nisan 2017
Karadağ sanayi esnafından Evet istedi02 Nisan 2017
MHP Alparslan Türkeş'i anacak01 Nisan 2017
Son zamanlarda sağlıkta büyük atılımlar yaptık28 Mart 2017
Milletvekili Ceylan'a Laçin'de sevgi seli27 Mart 2017
Muharrem İnce Çorum'da halka hitap etti22 Mart 2017
Ceylan'a Modena'da yoğun ilgi13 Mart 2017
Ceylan, gurbetçilerle bir araya geldi11 Mart 2017
Çorum Milletvekili Ceylan İtalya'da10 Mart 2017
Bozdağ: Hiç kimse güçlü bir Türkiye istemiyor08 Mart 2017
Siyasilerden Referandum Öncesi Centilmenlik Anlaşması07 Mart 2017
AK Partililer salona sığmadı05 Mart 2017
Mecitözü Referanduma Hazırlanıyor05 Mart 2017
MHP Çorum'da Referandum Startını Verdi04 Mart 2017
Her zaman esnafımızın yanındayız21 Şubat 2017
Çeritoğlu Referandum Çalışmalarına Start Verdi10 Şubat 2017
Ceylan'dan, MHP'li eski yöneticilere ziyaret08 Şubat 2017
AK Parti Çorum Teşkilatı Genel Merkezi ziyaret etti08 Şubat 2017
Ceylan, Sel Sokak Esnafı ile Görüştü03 Şubat 2017
AK Parti Teşkilatları Referanduma Hazır01 Şubat 2017
Ceylan esnafların istek ve şikayetlerini dinledi30 Ocak 2017
Çorum Teşkilatı 81 ilde örnek model gösterildi20 Ocak 2017
Akif Aras: Esnaf Umutsuzluğa Düştü18 Ocak 2017
‘Sorunları Çözmek İçin Çalışıyoruz’05 Ocak 2017
AK Parti’de 2017’nin İlk Toplantısı Yapıldı05 Ocak 2017
Uslu, TBMM Güvenlik Tedbirlerini Değerlendirdi04 Ocak 2017
Kargı’dan Uslu’ya Yatırımlar İçin Teşekkür04 Ocak 2017
‘Ülkücülerin İçinden Hiç Bir Zaman Hain Çıkmadı’01 Ocak 2017
‘Aramızda Engel Yok’01 Ocak 2017
“2017 Türkiye’nin Ayağa Kalkma Yılı Olmalıdır”01 Ocak 2017
“Allah Katında Hak Din İslam’dır”31 Aralık 2016
TBMM Başkanı Kahraman Hastaneye Kaldırıldı30 Aralık 2016
AK Parti’den Şehit Ailesine Ziyaret30 Aralık 2016
‘İstiklal Marşı Milletimizin Kalbinde Asılı Kalacaktır’27 Aralık 2016
‘Dizeleri Bu Millete Moral ve Güç Kaynağı Olmuştur’27 Aralık 2016
'Milletin Kudret ve Azametini Gösterelim'26 Aralık 2016
‘Vatandaşa Borcumuzu Hizmet Olarak Ödüyoruz’23 Aralık 2016
‘Gönüllerimiz ve Dualarımız Mehmetçiklere’22 Aralık 2016
AK Kadınlar Halep’e Duyarsız Kalmadı22 Aralık 2016
‘Batının Oyunlarına Karşı Uyanık Olalım’21 Aralık 2016
‘Partiye Emek Vermiş İnsanlardan İstifade Edeceğiz’21 Aralık 2016
Başkan Külcü’den Muhsin-i Tavır Derneği’ne Ziyaret21 Aralık 2016
‘Saldırıyı Kınıyoruz’18 Aralık 2016
‘Toplumu Birbirine Düşürmek İstiyorlar’18 Aralık 2016
‘Bugünleri Aşmalıyız,Zulmeti Yenmeliyiz’18 Aralık 2016
Ceritoğlu, 10.Yıl Programına Katıldı16 Aralık 2016
AK Parti Merkez İlçe Yönetimi Belli Oldu15 Aralık 2016
İl Başkanları’ndan Teröre Ortak Tavır15 Aralık 2016
MHP’li Kadınlardan Şehitler İçin Mevlit15 Aralık 2016
İmal, ‘Ülkücü Canını Vatana Vermekten Çekinmez”14 Aralık 2016
Bayan Milletvekillerinden Gazi Derya Ovacıklı’ya Ziyaret13 Aralık 2016
CHP’den, Başpınar Köylülerine Ziyaret13 Aralık 2016
Aras, ‘Ekonomiye Katkı Sunmaya Hazırız’13 Aralık 2016
‘Kansızlar Darağacında Sallandırılmalıdır’12 Aralık 2016
Bakan Kılıç ve Ceritoğlu’ndan Anlamlı Ziyaret12 Aralık 2016
Akar, ‘Köyleri Yaşanabilir Hale Getireceğiz’10 Aralık 2016
AK Parti Gençlik Kolları Yönetimi Belli Oldu10 Aralık 2016
Başkanlar İstişare Yaptı08 Aralık 2016
‘Ceritoğlu, Çok Çalışan Bir Vekilimizdir’05 Aralık 2016
Türkiye Emekliler Derneği Çorum Şubesi, MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.02 Aralık 2016
İskilip Heyeti Uslu’yu Ziyaret Etti02 Aralık 2016 
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum


 

Sayfalar
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH